Projektowanie ogrodów

CENTRUm OGRODNICZe

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Ogrody to nasza pasja

Od wielu lat zajmujemy się urządzaniem trenów zielonych na posesjach prywatnych oraz na terenach publicznych. Poza projektowaniem ogrodów i nasadzaniem roślin, prowadzimy szkółkę roślin w Kwieciszowicach – szkółka roślin. W naszej szkółce posiadamy szeroki wybór roślin: drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, kwiatów jednorocznych, dwuletnich i nasion. Ponadto prowadzimy sklep ogrodniczy w Jeleniej Górze. Marzysz o nietypowej i trudno dostępnej roślinie? Postaramy się spełnić Twoje marzenie!

Ogrody to nasza wielka pasja, dlatego z wielką przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami. Przyjmując zlecenie na realizację ogrodu omawiamy najpierw wizję inwestora i to na czym mu najbardziej zależy, przedstawiamy swoje pomysły i najlepsze rozwiązania nasadzeń pod względem gleby i nasłonecznienia.

Projektowanie ogrodów Jelenia Góra

Projektowanie i realizacja ogrodu to proces, który wymaga zrozumienia na linii projektant – inwestor. Dlatego przystępując do projektowania ogrodu preferujemy przeprowadzić kilka spotkań lub rozmów telefonicznych z inwestorem. W trakcje opracowania założeń terenu nanosimy zmiany i uwagi właścicieli ogrodu, aż do zatwierdzenia ostatecznej wersji projektu i kosztorysu.

Projektowanie ogrodu to proces, który często swój finalny efekt ma w następnym lub kilku następnych sezonach, gdy rośliny urosną. Niemniej możemy wykorzystać kwitnące krzewy, byliny i iglaki, które od razu dadzą piękny rezultat nawet, gdy są jeszcze młodymi roślinami. Ponadto zwracamy uwagę na preferencje klientów, czy wolą ogród „bezobsługowy” czy jednak są w stanie poświęcić swój czas lub pieniądze przy dalszym utrzymaniu roślin. Do tego projektujemy i wykonujemy murki oporowe, kaskady, oczka wodne, ścieżki i podjazdy samochodowe. Dzięki temu uzyskujemy spójny i atrakcyjny efekt, który łączy się z wizją i pragnieniami inwestora.

Projektowanie zieleni w Jeleniej Górze i okolicach

Zleć nam kompleksową usługę projektowania ogrodu i jego realizacji. Do projektu zieleni lub całego terenu działki wykonujemy pakiet dokumentacji, takiej jak:

Projektowanie zieleni wykonujemy na działkach prywatnych, ale z powodzeniem realizowaliśmy kompleksowe założenia na ternach publicznych w Jeleniej Górze i w okolicznych miejscowościach.

projektowanie ogrodów Jelenia Góra
projektowanie ogrodów Jelenia Góra

Ceny usług ustalane są indywidualnie, w zależności od zleconych prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu +48 501 786 571!

Usługi ogrodnicze Jelenia Góra

A gdy już zaprojektujemy i wykonamy wymarzony ogród, polecamy nasze usługi ogrodnicze 😊 Nasza firma ogrodnicza oferuje szeroki zakres usług, które wykonujemy na przestrzeni całego roku. Świadczymy całoroczne usługi pielęgnacyjne, oraz sezonowe dbanie o ogrody i tereny zielone. W naszej ofercie znajduje się: